Strona główna » Specjalizacje » Upadłość konsumencka » Pomoc w kontaktach z sądem i syndykiem

Pomoc w kontaktach z sądem i syndykiem

Złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości to dopiero początek drogi do oddłużenia. Istotnym etapem tej procedury jest tzw. właściwe postępowanie upadłościowe, w którym następuje likwidacja majątku, zaspokojenie wierzycieli, ustalenie wierzycieli, których nie udało się zaspokoić, a następnie ustalenie planu spłaty. Istotną rolę w toku postępowania upadłościowego odgrywają syndyk oraz sędzia komisarz. Z podmiotami tymi warto pozostawać w bieżącym kontakcie, aby czuwać nad prawidłowością przebiegu postępowania i terminem podejmowanych czynności.


Niejednokrotnie osobom, które ogłosiły upadłość konsumencką ciężko jest odnaleźć się w nowej rzeczywistości i czynności podejmowane przez syndyka są dla nich niezrozumiałe i wątpliwe. Dlatego warto w toku postępowania upadłościowego skorzystać z pomocy rzetelnego prawnika, który zadba o Twoje interesy, w tym będzie kontaktował się z syndykiem i weryfikował prawidłowość podejmowanych przez niego czynności, a w razie potrzeby interweniował w Twojej sprawie u sędziego komisarza.


Kompleksową pomoc prawną w trakcie postępowania upadłościowego oferuje Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy! Nasi adwokaci i radcy prawni zapewniają pomoc w kontaktach z sądem i syndykiem oraz pełne wsparcie na całym etapie upadłości konsumenckiej.

Przemysław Kuliński adwokat Opole

Przemysław Kuliński

adwokat

Skontaktuj się z nami już teraz i otrzymaj najlepszą pomoc!
Zadzwoń lub umów spotkanie przez internet
Podaj swoje dane i uzyskaj profesjonalną pomoc

Jak działamy w Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy?

Analizujemy sytuację faktyczną i prawną

Przewidujemy działania drugiej strony

Opracowujemy strategię

Działamy efektywnie.
Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie czas

Analizujemy sytuację faktyczną i prawną

Przewidujemy działania drugiej strony

Opracowujemy strategię

Działamy efektywnie.
Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie czas

Pomoc w kontaktach z sądem i syndykiem – pomoc prawna Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy

Potrzebujesz pomocy w zakresie kontaktów z sądem i syndykiem? Zadzwoń teraz!

Opinie naszych klientów - zostań jednym z nich!

Wnikliwa, szybka, rzeczowa, kompetentna i kompleksowa obsługa w zakresie prawa. Mecenas Małgorzata Sofronów z Mecenasem Michałem Bartosińskim to duet stanowiący gwarancję sukcesu w sprawie. Polecam.
Opinie miniatura
Monika K
Profesjonalne przygotowanie umowy, także do współpracy z kontrahentem z zagranicy oraz skuteczna pomoc w wyegzekwowaniu zapłaty od problematycznego klienta. Kompetentny zespół i sprawna komunikacja. Moje sprawy nadzorowała mec. Sofronów. Polecam.
Opinie miniatura
Marta R

tytul

tresc

tytul

tresc

tytul

tresc

tytul

tresc

Reprezentacja przed sądem i syndykiem

W trakcie postępowania upadłościowego, osoby fizyczne ogłaszające upadłość często czują się zdezorientowane i zniechęcone przez skomplikowane procedury i wymagania. W takiej sytuacji, skorzystanie z pomocy prawnika może okazać się nie tylko pożyteczne, ale wręcz niezbędne. Kancelaria Jarosiński, Kuliński i Partnerzy oferuje kompleksową pomoc prawną na każdym etapie postępowania upadłościowego, w tym w reprezentację przed sądem i syndykiem.


Nasi specjaliści z zakresu upadłości konsumenckiej pomogą Ci zrozumieć procedury i przepisy oraz zapewnią Ci bieżące wsparcie w trakcie postępowania. W razie potrzeby, nasi prawnicy będą interweniować w Twojej sprawie u sędziego komisarza, aby zapewnić jak najlepszy wynik postępowania upadłościowego dla Ciebie. Skorzystanie z naszej pomocy prawnej to pewność, że Twoje interesy będą reprezentowane w sposób rzetelny i skuteczny, a Ty będziesz miał pewność, że każdy etap postępowania upadłościowego przebiega zgodnie z prawem i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Skontaktuj się z nami i pozwól nam na reprezentację Twojej osoby przed sądem i syndykiem.

Profesjonalna Pomoc prawna w zakresie kontaktów z sądem i syndykiem - skontaktuj się już dziś!
Formularz kontaktowy - otrzymaj szybką pomoc

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy

ul. Waryńskiego 2
45-047 Opole 
E-mail: kancelaria@jk.opole.pl

Dane firmy:

NIP: 7543168405
Bank Spółdzielczy w Leśnicy
74 8907 0008 2012 7500 6862 0001

Roman Jarosiński

Przemysław Kuliński

Małgorzata Sofronów-Woźniak

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach:             8:00 – 16:00

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy

ul. Waryńskiego 2
45-047 Opole 
E-mail: kancelaria@jk.opole.pl

Roman Jarosiński

Przemysław Kuliński

Michał Bartosiński

Małgorzata Sofronów

Dane firmy:

NIP: 7543168405
Bank Spółdzielczy w Leśnicy
74 8907 0008 2012 7500 6862 0001

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 – 16:00