Strona główna » Specjalizacje » Prawo spółek handlowych » Obsługa funkcjonowania spółek

Obsługa funkcjonowania spółek

Prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce nie należy do spraw łatwych, bowiem przedsiębiorcy muszą sprostać wielu obowiązkom, wynikającym z przepisów prawa. Negocjowanie i podpisywanie umów, przeprowadzanie zgromadzeń wspólników i ich odpowiednie dokumentowanie, podejmowanie uchwał niezbędnych do zawarcia określonych kontaktów, konieczność raportowania określonych działań do odpowiednich organów – to tylko niektóre z formalności, nad którymi muszą czuwać zarządzający spółkami. Skutki niedopełnienia prawnych aspektów funkcjonowania spółek mogą być bolesne w skutkach np. wiązać się z koniecznością zapłaty kary, czy grzywny albo nieważnością kontraktu z uwagi na niedopatrzenie określonych zapisów, a nawet odpowiedzialnością karną osób członków zarządu.


Z tego względu zachęcamy do powierzenia obsługi prawnej spółki profesjonalistom, którzy dopilnują wszelkich formalności, tak by zarządzający mogli skupić się na faktycznej działalności spółki bez obaw o zgodność tych działań z literą prawa. Obsługę prawną spółek świadczy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy! Nasi adwokaci i radcy prawni specjalizują się w prawie spółek handlowych i zapewnią Ci kompleksowe wsparcie w bieżącej obsłudze prawnej Twojego biznesu.

Małgorzata Sofronów Opole Kancelaria

Małgorzata Sofronów-Woźniak

radca prawny

Skontaktuj się z nami już teraz i otrzymaj najlepszą pomoc!
Zadzwoń lub umów spotkanie przez internet
Podaj swoje dane i uzyskaj profesjonalną pomoc

Jak działamy w Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy?

Analizujemy sytuację faktyczną i prawną

Przewidujemy działania drugiej strony

Opracowujemy strategię

Działamy efektywnie.
Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie czas

Analizujemy sytuację faktyczną i prawną

Przewidujemy działania drugiej strony

Opracowujemy strategię

Działamy efektywnie.
Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie czas

Obsługa funkcjonowania spółek – Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy

Potrzebujesz pomocy w zakresie obsługi funkcjonowania spółki? Zadzwoń teraz!

Opinie naszych klientów - zostań jednym z nich!

Wnikliwa, szybka, rzeczowa, kompetentna i kompleksowa obsługa w zakresie prawa. Mecenas Małgorzata Sofronów z Mecenasem Michałem Bartosińskim to duet stanowiący gwarancję sukcesu w sprawie. Polecam.
Opinie miniatura
Monika K
Profesjonalne przygotowanie umowy, także do współpracy z kontrahentem z zagranicy oraz skuteczna pomoc w wyegzekwowaniu zapłaty od problematycznego klienta. Kompetentny zespół i sprawna komunikacja. Moje sprawy nadzorowała mec. Sofronów. Polecam.
Opinie miniatura
Marta R

tytul

tresc

tytul

tresc

tytul

tresc

tytul

tresc

Funkcjonowanie spółek – skorzystaj z pomocy prawnej

Obsługa funkcjonowania spółek to kluczowy element prowadzenia działalności gospodarczej, który wymaga skrupulatnej i profesjonalnej uwagi. Wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy, że prawidłowe funkcjonowanie spółki to nie tylko zagwarantowanie zgodności z przepisami prawa, ale również zapewnienie stabilności i rozwijania biznesu. Niezwykle istotne jest, aby wszystkie czynności związane z zarządzaniem spółką były dokładnie udokumentowane i zgodne z wymogami prawa, tak aby w razie potrzeby móc udowodnić zgodność z obowiązującymi przepisami.


Profesjonalna obsługa funkcjonowania spółek to kompleksowa pomoc prawna, która umożliwia przedsiębiorcom skupienie się na swojej działalności bez obaw o naruszenie prawa. Zespół adwokatów i radców prawnych z Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy zapewnia swoim klientom wsparcie na każdym etapie funkcjonowania spółki, począwszy od doradztwa przy wyborze optymalnej formy prawnej, poprzez tworzenie dokumentów niezbędnych do prowadzenia biznesu, aż po reprezentowanie przedsiębiorców w sporach sądowych i przeprowadzanie negocjacji w imieniu spółek.


Zaufanie specjalistom z Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy, to gwarancja prawidłowego funkcjonowania Twojej spółki oraz zwiększenie bezpieczeństwa biznesowego. Nasi adwokaci i radcy prawni posiadają nie tylko wiedzę i doświadczenie w zakresie prawa spółek, ale również potrafią dostosować swoje działania do specyfiki działalności swoich klientów. Dzięki temu każdy przedsiębiorca może liczyć na indywidualne podejście i kompleksowe wsparcie, które pozwoli osiągnąć zamierzone cele biznesowe.

Profesjonalna pomoc prawna w zakresie obsługi funkcjonowania spółki - skontaktuj się już dziś!
Formularz kontaktowy - otrzymaj szybką pomoc

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy

ul. Waryńskiego 2
45-047 Opole 
E-mail: kancelaria@jk.opole.pl

Dane firmy:

NIP: 7543168405
Bank Spółdzielczy w Leśnicy
74 8907 0008 2012 7500 6862 0001

Roman Jarosiński

Przemysław Kuliński

Małgorzata Sofronów-Woźniak

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach:             8:00 – 16:00

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy

ul. Waryńskiego 2
45-047 Opole 
E-mail: kancelaria@jk.opole.pl

Roman Jarosiński

Przemysław Kuliński

Michał Bartosiński

Małgorzata Sofronów

Dane firmy:

NIP: 7543168405
Bank Spółdzielczy w Leśnicy
74 8907 0008 2012 7500 6862 0001

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 – 16:00