Strona główna » Specjalizacje » Postępowania kontrolne i podatkowe Opole » Prowadzenie postępowań podatkowych przed sądami administracyjnymi Opole

Prowadzenie postępowań podatkowych przed sądami administracyjnymi Opole

Postępowanie podatkowe przed sądem administracyjnym jest kolejnym sposobem na zmianę lub uchylenie niekorzystnej decyzji podatkowej, w sytuacji gdy uprzednio złożone przez podatnika odwołanie od decyzji podatkowej nie zostało uwzględnione przez organ II instancji. Rozpoznawaniem skarg od decyzji organów podatkowych zajmują się Wojewódzkie Sądy Administracyjne, natomiast od niekorzystnego wyroku WSA przysługuje jeszcze środek odwoławczy w postaci skargi kasacyjnej do Naczelnego Sądu Administracyjnego. Nadmienić należy, że zgodnie z przepisami skarga kasacyjna do NSA obowiązkowo musi zostać sporządzona przez adwokata lub radcę prawnego.


Interpretacja przepisów podatkowych nie należy do łatwych zadań, dlatego warto zwrócić się o pomoc do specjalistów. Adwokaci i radcy prawni z Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw podatkowych przed WSA i NSA. Jeżeli rozważasz wniesienie skargi do WSA lub NSA w sprawie podatkowej i zastanawiasz się, czy warto – skorzystaj z pomocy prawnej naszych specjalistów.

Zespół Kancelarii

Karolina
Kulińska-Jachowska

adwokat

Skontaktuj się z nami już teraz i otrzymaj najlepszą pomoc!
Zadzwoń lub umów spotkanie przez internet
Podaj swoje dane i uzyskaj profesjonalną pomoc

Jak działamy w Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy?

Analizujemy sytuację faktyczną i prawną

Przewidujemy działania drugiej strony

Opracowujemy strategię

Działamy efektywnie.
Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie czas

Analizujemy sytuację faktyczną i prawną

Przewidujemy działania drugiej strony

Opracowujemy strategię

Działamy efektywnie.
Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie czas

Prowadzenie postępowań podatkowych przed sądami administracyjnymi Opole – Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy

Potrzebujesz pomocy w zakresie prowadzenia postępowań podatkowych przed sądami administracyjnymi w Opolu? Zadzwoń teraz!

Opinie naszych klientów - zostań jednym z nich!

Wnikliwa, szybka, rzeczowa, kompetentna i kompleksowa obsługa w zakresie prawa. Mecenas Małgorzata Sofronów z Mecenasem Michałem Bartosińskim to duet stanowiący gwarancję sukcesu w sprawie. Polecam.
Opinie miniatura
Monika K
Profesjonalne przygotowanie umowy, także do współpracy z kontrahentem z zagranicy oraz skuteczna pomoc w wyegzekwowaniu zapłaty od problematycznego klienta. Kompetentny zespół i sprawna komunikacja. Moje sprawy nadzorowała mec. Sofronów. Polecam.
Opinie miniatura
Marta R

tytul

tytul​

tytul

tytul​

tytul

tytul​

tytul

tresc

Postępowanie podatkowe przed sądem – profesjonalna pomoc prawna

Prowadzenie postępowań podatkowych przed sądami administracyjnymi wymaga dużej wiedzy oraz doświadczenia prawniczego. Adwokaci i radcowie prawni z naszej Kancelarii doskonale znają procedury postępowań podatkowych przed sądami administracyjnymi i mają doświadczenie w prowadzeniu spraw podatkowych dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Nasi specjaliści pomogą Ci w przygotowaniu i skompletowaniu niezbędnych dokumentów procesowych, w tym skargi, a także w reprezentacji Twoich interesów przed sądem. Dzięki naszej pomocy będziesz miał pewność, że sprawa będzie prowadzona rzetelnie, a Ty będziesz miał najlepsze wsparcie w procesie odwoławczym.


W naszej Kancelarii przykładamy dużą wagę do jakości obsługi klientów i dbamy o indywidualne podejście do każdej sprawy. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w prowadzeniu sprawy podatkowej. Nasza Kancelaria zapewni Ci fachową i kompleksową pomoc prawna w każdej kwestii związanej z postępowaniem podatkowym przed sądem.

Profesjonalna Pomoc prawna w prowadzeniu postępowań podatkowych przed sądami administracyjnymi w Opolu - skontaktuj się już dziś!
Formularz kontaktowy - otrzymaj szybką pomoc

Znajdź ofertę w zakresie postępowań kontrolnych i podatkowych w swoim mieście

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy

ul. Waryńskiego 2
45-047 Opole 
E-mail: kancelaria@jk.opole.pl

Dane firmy:

NIP: 7543168405
Bank Spółdzielczy w Leśnicy
74 8907 0008 2012 7500 6862 0001

Roman Jarosiński

Przemysław Kuliński

Małgorzata Sofronów-Woźniak

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach:             8:00 – 16:00

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy

ul. Waryńskiego 2
45-047 Opole 
E-mail: kancelaria@jk.opole.pl

Roman Jarosiński

Przemysław Kuliński

Michał Bartosiński

Małgorzata Sofronów

Dane firmy:

NIP: 7543168405
Bank Spółdzielczy w Leśnicy
74 8907 0008 2012 7500 6862 0001

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 – 16:00