Strona główna » Specjalizacje » Odzyskiwanie należności Brzeg » Prowadzenie postępowań egzekucyjnych Brzeg

Prowadzenie postępowań egzekucyjnych Brzeg

Samo uzyskanie korzystnego wyroku często nie kończy sprawy, bowiem zdarza się, że dłużnik nie chce dobrowolnie zastosować się do treści orzeczenia – wówczas staje się konieczne zainicjowanie postępowania egzekucyjnego. Celem postępowania egzekucyjnego jest wyegzekwowanie od dłużnika należności stwierdzonych tytułem wykonawczym. Tytułem wykonawczym są w szczególności orzeczenia sądowe (wyroki, nakazy zapłaty), ugody lub określone przepisami prawa akty notarialne, którym została nadana klauzula wykonalności. To właśnie tytuł wykonawczy stanowi podstawę wszczęcia postępowania egzekucyjnego, które prowadzone jest przez właściwego komornika. Do zainicjowania postępowania egzekucyjnego konieczne jest złożenie wniosku egzekucyjnego. Trzeba przy tym pamiętać, że chociaż to komornik prowadzi postępowanie egzekucyjnego, to wierzyciel nie powinien pozostawać bezczynny w toku tego postępowania. Wierzycielowi przysługuje szereg narzędzi, których zastosowanie może zwiększyć szansę na skuteczną i szybką egzekucję.


Dlatego rozważając zainicjowanie postępowania egzekucyjnego warto skorzystać z pomocy specjalistów, posiadających odpowiednią wiedzę co do tego jak zwiększyć szansę na powodzenie egzekucji. Zachęcamy do skorzystania z usług naszych doświadczonych adwokatów i radców prawnych, którzy udzielą Ci wsparcia na całym etapie postępowania egzekucyjnego i będą czuwać nad prawidłowością jego przebiegu, w tym przeciwdziałać czynnościom dłużnika, zmierzającym do wyzbycia się majątku. Skontaktuj się z Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy.

Zespół Kancelarii

Karolina
Kulińska-Jachowska

adwokat

Skontaktuj się z nami już teraz i otrzymaj najlepszą pomoc!
Zadzwoń lub umów spotkanie przez internet
Podaj swoje dane i uzyskaj profesjonalną pomoc

Jak działamy w Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy?

Analizujemy sytuację faktyczną i prawną

Przewidujemy działania drugiej strony

Opracowujemy strategię

Działamy efektywnie.
Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie czas

Analizujemy sytuację faktyczną i prawną

Przewidujemy działania drugiej strony

Opracowujemy strategię

Działamy efektywnie.
Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie czas

Prowadzenie postępowań egzekucyjnych Brzeg z Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy

Potrzebujesz pomocy w zakresie prowadzenia postępowań egzekucyjnych w Brzegu? Zadzwoń teraz!

Opinie naszych klientów - zostań jednym z nich!

Wnikliwa, szybka, rzeczowa, kompetentna i kompleksowa obsługa w zakresie prawa. Mecenas Małgorzata Sofronów z Mecenasem Michałem Bartosińskim to duet stanowiący gwarancję sukcesu w sprawie. Polecam.
Opinie miniatura
Monika K
Profesjonalne przygotowanie umowy, także do współpracy z kontrahentem z zagranicy oraz skuteczna pomoc w wyegzekwowaniu zapłaty od problematycznego klienta. Kompetentny zespół i sprawna komunikacja. Moje sprawy nadzorowała mec. Sofronów. Polecam.
Opinie miniatura
Marta R

tytul

tresc

tytul

tresc

tytul

tresc

tytul

tresc

Postępowanie egzekucyjne – skuteczna pomoc prawna

Postępowanie egzekucyjne może być skomplikowane i wymagać od wierzyciela dużej uwagi i zaangażowania. W celu zwiększenia szans na powodzenie egzekucji, warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy pomogą wierzycielowi w zgłaszaniu roszczeń oraz reprezentowaniu jego interesów w trakcie postępowania egzekucyjnego. Nasi adwokaci i radcy prawni posiadają niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w zakresie prowadzenia postępowań egzekucyjnych i pomogą Ci w procesie odzyskiwania długu.


Należy pamiętać, że postępowanie egzekucyjne może być długotrwałe i kosztowne. Dlatego ważne jest, aby podczas egzekucji wykorzystać narzędzia, które pozwolą na jak najszybsze odzyskanie długu. Nasi specjaliści podejmą działania zmierzające do zabezpieczenia roszczeń, na przykład przez wystąpienie o zajęcie rachunku bankowego czy nieruchomości dłużnika. Nasza kancelaria oferuje kompleksową obsługę w postępowaniach egzekucyjnych, co pozwala wierzycielom skupić się na prowadzeniu swojej działalności, zamiast poświęcać czas na odzyskiwanie długów.


Zachęcamy do skorzystania z usług naszych doświadczonych adwokatów i radców prawnych. Jesteśmy gotowi udzielić Ci pomocy na każdym etapie postępowania egzekucyjnego, a nasze działania skierowane są na to, aby uzyskać dla Ciebie jak najkorzystniejsze rozstrzygnięcie. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odzyskać Twój dług.

Profesjonalna Pomoc prawna w prowadzeniu postępowań egzekucyjnych w Brzegu - skontaktuj się już dziś!
Formularz kontaktowy - otrzymaj szybką pomoc

Znajdź ofertę w zakresie odzyskiwania długów w swoim mieście

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy

ul. Waryńskiego 2
45-047 Opole 
E-mail: kancelaria@jk.opole.pl

Dane firmy:

NIP: 7543168405
Bank Spółdzielczy w Leśnicy
74 8907 0008 2012 7500 6862 0001

Roman Jarosiński

Przemysław Kuliński

Małgorzata Sofronów-Woźniak

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach:             8:00 – 16:00

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy

ul. Waryńskiego 2
45-047 Opole 
E-mail: kancelaria@jk.opole.pl

Roman Jarosiński

Przemysław Kuliński

Michał Bartosiński

Małgorzata Sofronów

Dane firmy:

NIP: 7543168405
Bank Spółdzielczy w Leśnicy
74 8907 0008 2012 7500 6862 0001

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 – 16:00